Být šílený?? Proč ne, když na to máš!

$_*! ChEsTeR BeNnInGtOn (LiNkIn pArK) !*_$

23. srpna 2008 v 14:51 |  °°! R€p0Rt !°°
"V jedenácti letech jsem si začal s trávou. Pak jsem do sebe nacpal vše, cp se mi dostalo do rukou: kokain, LSC, Crystal Meth a alkohol!" Vyprávění o dorogové závislosti neděla Chesterovi Benningtonovi (31) sebemenší problémy. Špatné vzpomínky na jeho děsivé mládí už pomalu mizí. Jsou to vzpomínky na úplně jiný život, který už nasunul někam hluboko do povědomí. Chester má za sebou těžké dětství: vyrůstal jako nejmladší dítě policisty a zdravotní sestry. Neměl žádné přátelé, protože se velmi často se svými dvěma nevlastními sestrami a jedním nevlastním bratrem stěhovali. "Rodiče měli neustále problémy s penězi. Nejspíš museli neustále utíkat před vymahači dluhů," vysvětluje Chester. V tu dobu držela rodina ještě pohromadě.
Ale pak přišel šok: Když bylo Chesterovi jedenáct, byl sexuálně zneužit jedním rodinným známým!
Poté to šlo srodinou z kopce. Rodiče se nechali rozvést a Chesterovi se tak zhroutil svět. Zůstal se svými
sestrami u otce Leeho. Ten však měl, jako policista, jen málo volého času na to, aby se věnoval svým dětem. Chester se tak uchýlil k drogám, které mu dodávály "potřebné zázemí". "Přestal jsem ze dne na den sportovat a ve škole jsem se prudce zhoršil." Jen zázrakem dokončil střední školu. Po škole ho zajímala jen muzika a drogy. Po nocích zkoušel se svou skupinou Grey Daze. Přes den pak prodával kafe ve zdejším lokále a pracoval v Burger Kingu. Tím získaval peníze na to jediné, co ho zajímalo - drogy. Ve svých dvaceti letech se Chester stal poprvé otcem. Výsledkem krátkého vztahu bylo narození syna Jaimeho. Stalo se tak 12.5.1996. Matku dodnes Chester tají. Nicméně narození syna změnilo Chesterovi život. Po devíti letech se konečně probral s drogové závyslosti a jeho cílem bylo založit rodinu a zapomenout na svou temnou minulost. Svou přítelkyni Samanthu požádal o ruku. Vzali se 31.10.1996. Svého syna Jaimeho navštěvoval taj často, jak jen to šlo. Navíc definitivně skoncoval s drogami. Raději se koncetroval na svého syna, manželku a muziku.
V roce 1999 dostal laso od skupiny Linkin Park, která se tenkrát ještě jmenovala Hybrid Theory. Nabídku přijal a přestěhoval se se svou manželkou Samanthou do LA. I přes velkou vzdálenost si udržoval kontakt se svým synem Jaimem. Když v roce 2001 skupina LP už vydělala dostatek peněz, rozhodli se Chester a Samantha mít dítě. 12.4.2002 se Chesterovi narodil druhý syn Draven Sebastian. Vypadalo to, že dosáhl svého snu: nepřál si nic jiného než mít normální rodinu. Ale sláva Linkin Park dál stoupala a sní měl Chester čím dál méně času na rodinu. Nebylo tedy divu, že spory mezi Chesterem a Samanthou vedly až k rozvodu. Ten proběhl 2.5.2005 a manželství ukončil po osmi a půl letech. Velmi těžkou ránou pro Chestera bylo ale rozhodnutí, že syn Draven má zůstatv opatrovnictví matky. Dodnes bojuje Chester o společné opatrovnicvtí. Na své starosti už ale není sám. Už těsně před rozvodem se seznámil s modelkou Talindou Bentley, a když otěhotněla, tak jinak na Silvestra 2005 zazněly svatební zvony. 16.3.2006 se Chesterovi narodil třetí syn Tyler Lee, a navíc si "pořídil" ještě jednoho teenagera. Adoptoval totiž Isaiaha, mladšího nevlastního bratra Chesterova nejstaršího syna Jaimeho - aby mohli všichni žít pohromadě. Teď má už Chester svou vytouženou velkou rodinu: v jeho vile v LA žijí kromě jeho ženy Talindy a syna Tylera take Jaime a Isaiah, kterého miluje jako vlastního. Konečně má tak jeho život smysl: "Má rodina je v mém životě to nejdůležitější! Dává mi sílu jít dál!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama