Být šílený?? Proč ne, když na to máš!

$_°! ĐrUhY PoŁłBkŮ !°_$

23. srpna 2008 v 12:55 |  °°! Ł@Sk@ !°°
Líbání lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydržáždit partnera či partnerku a u některých osob vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte parterových úst a po té po nich přejíždějte tak něžně,j ako by jste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli použít místo rtů špičku jazyka a po té jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce,z lehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým rtům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní poilbek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem,tak aby se vaše rty dotýkali po celém obvodu polibku,a poté začněte pomalu vysávat vzduch z parterových plic.K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce,takže musíte vysvětlit,jaké máte úmysly.V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera,aby vysál vzduch z vašich plic.Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci,ale pokud se povede,bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži.Možná se vám toto líbání zdá trochu agresivní,ale pokud budete dost jemní,určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle.Když vás vaše přítelkyně takto líbá,znamená to,že se vás nehodlá vzdát.Francouzké polibky


Vklouzněte jazykem mezi partnerovi rty.Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven.Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy.Jazykem se můžete dotýkat vnitří strany tváří nebo horního patra.Také můžete jemně hladit zoubky.Je zvláštní,že při tomto druhu líbání jsou muži rádi,když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa.Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty


Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je taky trošku nevinnější než ten francouzký.Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle.Jak se to dělá?Jednoduše svými rty sevřete spodní ret nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně.Pohybujte pomalu rty a něžně je vztahujte dovnitř.Vždy po chvíli si měňte pozice.Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších,neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Rady pro ženy:

Chcete-li,aby se váš partner zlepšil v líbání,pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání,hodnoťte něžnost,vůni rtů,ohebnost jazyka,prostě cokoliv.Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení,popřípadě partnera pozvat na doučování.Citlivý partner vás po takovém dopise jistě mile překvapí.

Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným,bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete dopřát ženě kouzlo jejího prvního chtěného polibku,ale nůžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.

Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko,jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama